Yaşam

Amazon Prime Video’nun ilk yerli filmi ‘Rüyanda Görüyorsun’ 3 Şubat’ta vizyona girecek

Amazon Prime Display, ilk yerel orijinalini tanıttı. Burcu Özberk’in başrolünü Murat Boz’la paylaştığı “Hayal Kuruyorsun” 3 Şubat’tan itibaren platformda izleyici ile buluşacak.

Yapımcılığını Lanistar Medya’nın üstlendiği sinemanın yönetmen koltuğunda Cemal Alpan oturuyor. Senaryosunu Umut Açıkalın’ın yazdığı filmin kadrosunda Şerif Erol, Devrim Yakut, Feridun Düzağaç, Ekin Mert Daymaz ve Uğur Uzunel de yer alıyor.

Filmin ortak konusu şu şekilde:

Film, aşka ve evliliğe inanmayan Engin ve Pelin’i bir duşta buluşturur. Güç, başarı ve lüks yaşama değer veren bir iş insanı olan Engin, hayatta her istediğini elde ederken orta halli bir ailenin kızı olan naif, hayalperest ve güçlü Pelin’in beyazlar içinde prensini beklemesi gerektiğine inanmaktadır. onu olduğu gibi kabul edecek at. İkisinin yolları bir partide kesişir ve gecenin sonunda ne olduğunu hatırlamazlar, kendilerini iki yıldır evli oldukları bir rüyanın içinde bulurlar. Daha önce birbirlerine katlanamayan Pelin ve Engin, bu kabustan uyanmak için farklı yollar denerler ve yaşadıklarının da etkisiyle birbirlerine giderek daha fazla bağlanırlar. Gördükleri kabus, sonsuza dek sürdürmek istedikleri bir aile rüyasına dönüşmek üzereyken, eski hayatlarında birbirlerinden ayrı kalmış iki sevgili olarak uyanırlar. Artık kaderleri, aşklarını rüya gibi bir hikayeye dönüştürmek için kendi ellerindedir. (KÜLTÜR SANAT HİZMETİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu