Haber

Demet Özdemir İtirafıyla Olay Yarattı! Güzel Oyuncu Angelina Jolie’yi Neden Kıskanıyordu?

Demet Özdemir, dün akşam ‘Şahsiyet’ dizisinin galasında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Güzel oyuncu, Haluk Bilginer’in birlikte kamera karşısına geçtiği Angelina Jolie hakkında bir itirafta bulundu. Ayrıntılar?

Kaynak:https://twitter.com/snobmagazin/statu…

Adım Farah dizisiyle ekranlarda gördüğümüz Demet Özdemir, özel hayatı ve yaptığı açıklamalarla magazin dünyasının yakından takip ettiği isimlerden biri.

Geçtiğimiz günlerde Demet Özdemir’in eğlence sektörüne girip “gece kulübü” işleteceğini öğrenmiştik.

Demet Özdemir, geçtiğimiz akşam Haluk Bilginer, Cansu Dere, Şebnem Bozoklu, Onur Saylak gibi usta isimlerin yer aldığı Şahsiyet dizisinin 2. sezon galasına katıldı.

Özdemir, gecede gazetecilere samimi açıklamalarda bulundu. Açıklamasında Angeline Jolie ile ilgili kısım da dikkat çekti.

Demet Özdemir, “Haluk Bilginer bizi dünyaya çok iyi tanıtan çok bilgili bir insan. Bence her oyuncunun onunla oynama hayali vardır.” Diyerek duygularını dile getirdi.

Bu açıklamanın ardından magazin muhabiri Özdemir’e, “Haluk Bilginer’le oyunculuk yapmak her oyuncunun hayalidir demiştiniz ama Angelina Jolie bu hayalini gerçekleştirdi.”

Demet Özdemir, “Angelina seni kıskanıyorum ama sen bana daha yakınsın. Yakın zamanda Şahsiyet’i izleyeceğiz. Sanırım seni ikna edebilirim.” o güldü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu