Yaşam

Gecenin Sonunda 12. Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: Gecenin Sonunda Son Bölüm Tek Parça Full İzle

STAR TV’nin TMC Film ve Alim Yapım imzasını taşıyan Night at the End dizisi dün akşam 12. bölümüyle ekrana geldi. Peride Celal’in aynı adlı kitabından uyarlanan dram-romantik dizi “Gecenin Ucunda”nın başrollerinde; Neslihan Atagül, Kadir Doğulu, Tuba Ünsal ve Sarp Levendoğlu. Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Gecenin sonunda ise son kısım tek modül izleme ekranı…

Gecenin Sonunda son bölümde; Ahmet ve Nermin’in tuzağına düşen Macide, elinde kan olduğunu düşünür. Nermin ise kendini bu işin içinden başarıyla çıkarmıştır.

Nermin’in suç ortağı Ahmet hastanede ölümle boğuşmaktadır. Diğer ortak Serra ise endişenin tutsağı olarak sessiz kalmış ve sustukça başına daha fazla bela geleceğinden korkmaya başlamıştır.

Bütün oyunlardan habersiz olan Kazım, Macide’yi içine düştüğü beladan kurtarmaya çalışır.

Kazım, Macide’yi kurtarmanın bir yolunu bulamayınca aşkı uğruna kendini feda etmeye karar verir.

Buna hazırlanırken Nermin’in beklenmedik bir hatası tüm dengeyi değiştirir. Kartlar tekrar dağıtılacaktır.

Gecenin Sonunda Ne Oldu?

Dergi aracılığıyla yayılan haberler, Macide’nin yalnızlaşmasına neden olur. Kazım, Nermin’den Macide’den özür dilemesini ister. Nermin bu istek karşısında çılgına döner. Kendince özür dileyecek. Nermin sosyal medyada canlı yayın açar ve kadınların sınırlarına dokunacak bir konuşmayla Kazım’ın isteğini yerine getirir. Nermin’in saldırısı ona büyük bir bedel ödetecektir. Nermin konaktan kovulur ve geldiği gecekondu mahallesine geri dönmek zorunda kalır.

Öte yandan Işık ailesi; Ailenin hala ortada olduğunu göstermek için Cihangir’in doğum günü partisi düzenlerler. Kazım, düzenlediği basın toplantısında Macide’ye olan aşkını dile getirir ve Macide ile partiye gelir. Nermin ve Ahmet, Kazım ve Macide’yi ayırmak için partiye gizlice girer. Planları istedikleri gibi gitmeyince; Macide, geri dönüşü olmayan bir suçun zanlısı olur.

Gecenin Sonunda 12. Bölüm İzle Ekranı

GECE SONUNDA SON BÖLÜM BİR MODÜL TAM İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu