Ekonomi

Kripto balinaları Mayıs ayı için hangi altcoinleri topluyor?

Nisan, kripto para piyasası için oldukça hareketli bir aydı. Keskin fiyat hareketlerinin olduğu bu süreçte toplam piyasa fiyatı %8 arttı. Bu dönemde bazı büyük yatırımcılar bazı altcoin projelerine ağırlık verdi.

Santiment tarafından sağlanan verilere göre Mayıs ayı için balinaların sıklıkla yatırım yaptığı 4 altcoin projesi şöyle:

kardan(ADA) : ADA, Nisan ayının dikkat çeken altcoinleri arasında yer aldı. Veriler ise geçtiğimiz günlerde yaşanan düşüşlerin yatırımcılar tarafından dipten alım olarak yorumlandığını ortaya koydu. Santiment verilerine göre 100 milyondan fazla ADA tutan yatırımcılar bu dönemde birikimlerini artırdı. Bu balina grubu, 18 Nisan’dan 27 Nisan’a kadar cüzdanlarına 620 milyon ADA ekledi.

işlemek(RNDR): Render, Nisan ayının en çok yükselen altcoinlerinden biri haline geldi. solmak Balinalar, ağına entegrasyona yönelik gelişmelerle birlikte altcoin projesinde önemli satın almalar gerçekleştirdi. Zincir üstü bilgiler, balinaların Şubat ayından beri RNDR biriktirdiğini ve Nisan ayında cüzdanlara eklendiğini ortaya çıkardı.

Chiliz(CHZ) : Chiliz, ağda yapılan güncellemelerle Mayıs ayına olumlu bakan altcoinlerden biriydi. Santiment’e göre geçen hafta, CHZ’de 143 milyon dolarlık satın alma ile balina cüzdanlarının sayısında büyük bir artış oldu.

Litecoin(LTC) : Litecoin, Mayıs ayında dikkatleri üzerine çekecek projelerden biri. Ana altcoin projesinde, halving süreci yaklaştıkça balinalar LTC alımlarını artırıyor. Verilere göre, büyük cüzdanlar son günlerde 4,5 milyon LTC ekledi.

Bu makale ilk olarak BeInCrypto’da yayınlanmıştır.

pulumurhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu