Yaşam

Sefo, büyüdüğü mahallenin okulunda konser verdi.

Rap müziğin tanınmış isimlerinden Seyfullah Sağır (Sefo), Samsun’da büyüdüğü mahallenin ilkokulunda küçük öğrencilerle en sevilen şarkılarını söyledi.

Konser vermek için memleketi Samsun’a gelen Sefo, İlkadım’daki Kalkancı İlkokulu öğrencilerine unutulmaz bir sürpriz yaptı. Sefo’nun geleceğini duyan öğrenciler okul bahçesini doldurdu. Ardından Sefo’nun gelişiyle eğlenceli anlar yaşandı. Sanatçı Sefo, çok sevdiği ‘Bilmiyorum’ ve ‘Isabella’ şarkılarını öğrenciler için seslendirdi. Öğrenciler müzik eşliğinde dans ettiler.

“Üzerlerinde iz bırakabilmek benim için önemliydi”

Mini konserin çok eğlenceli geçtiğini dile getiren Sefo, “Ben bu mahallede büyüdüm. Çocukların heyecanını ve davetlerini görünce onları kıramadım. Eve geldiğimde onlara merhaba demek istedim. konser. Çocuklar önemli ve bizim geleceğimiz. Onları mutlu edebilmek, iz bırakabilmek benim için çok önemli.” “Benim için önemliydi. Okula davet eden herkese teşekkür ederim.”

Öğrenciler ise çok eğlendiklerini, dans ettiklerini ve konserin kısa sürmesine rağmen çok eğlendiklerini söylediler. – SAMSUN

altinordu-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu