Haber

Şenol Güneş’ten sokağa çıkma yasağı sorulduğunda tek kelimelik yanıt: Katılmıyorum

BeşiktaşTeknik Müdür Şenol Güneş, Nevzat Demir Tesisleri’nde düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

“BUNLAR KEYİF ALINACAK KARARLAR DEĞİL, KABUL ETMİYORUM”

Bu tür kararların keyfi olarak alınmaması gerektiğini ifade eden Güneş, “Seyahat yasağı kararına katılmıyorum. Seyahat yasağı kararı sağduyu ile alınmalıdır. Bunlar keyfi alınacak kararlar değil. Katılıyorum. kimseyi suçlama dedi.

“SEÇİMLER VAR”

Olayların futboldan uzaklaştığını belirten teknik direktör, “Seçimler var, ben bu alana girmem. Devlet de birey de önemlidir. Beşiktaş için de herkes önemlidir. Ülke de öyle.” Farklılıklarımıza ve zenginliklerimize sahip çıkalım. Kimseye siyasi cevap vermiyorum. Ben de ezilmeme izin vermem. Kulüp adına sorumluyum.” sözlerini kullandı.

“ALDIĞINIZ KARARLAR KİMİN, FAYDASINI KİMLER ALIR?”

Alınan kararlardan memnun olmadığını söyleyen Güneş, “Maçları oynamaktan ve liderin söylediği 3 puandan, takımların düşme bahislerinden bahsettim. Bu tür kararları tartışmadan almak kaos getirir. Gerek yok. Acele edin. Geri dönüş olacak mı? Taraftarlara borcumuz var. İyi bir takım ve herkesin gurur duyacağı bir grup olmalıyız. Aksi takdirde sorunlar devam edecek.” söz konusu.

“LİG İPTAL OLURSA”

Küme düşme konusuna da değinen tecrübeli teknik adam, “Küme düşme durdu, aşağıdan müdahale ettiniz. 2 takım düşecek. Peki neden yukarı çıkmadınız? O bölgeden bir grup katılıyor sarsıntıdan dolayı.” , bir takım katılmaz.Peki neden?Bir karar alınır,bu kararın gerekçesini açıklayın.Seyahat yasağı aynı.Kime ve neden?Kimin zevkine kalmış?Buna TFF karar verir.Bu karar Türkiye’de alınır. Dönem başı, öyleyse lig iptal edilmeli.” açıklamalarını yaptı.

haber-konyaalti.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu